Kalohírek

 

Hórekord Moszkvában!

2010. február 23.,kedd 17:45  | 
Moszkvában az elmúlt négy nap alatt 67 centiméternyi hó esett, s ezzel megdőlt minden eddigi rekord. A február 22-én mért eddigi rekordot 1966-ban regisztrálták, amikor 62 centiméternyi hó esett, hétfőn azonban már 63 centiméteres fehér takaró fedte a várost. Kedden a hétfői tartós, sűrű hóesés következtében a takaró vastagsága elérte a 67 centimétert, miközben ezen a napon a korábbi rekord 60 centiméter volt, s ezt 1902-ben jegyezték fel.
Megosztás: 

A 67 centiméter abszolút rekord is egyben: a meteorológiai feljegyzések kezdete óta még nem takarta be ilyen vastag hótakaró a várost. Az előző abszolút rekordot szintén 1966-ban mérték: akkor 65 centiméternyi hó esett.
A tél eleje óta egyébként 170 centiméternyi hó hullott az orosz fővárosra.
A városban 12 ezer munkagép és 5500 hómunkás dolgozik megszakítás nélkül, s az elmúlt három nap alatt 1,2 millió köbméternyi havat hordtak el.

Az előrejelzések szerint a következő napokban felmelegedés várható, s megkezdődik az olvadás.

Forrás: hirado.hu/MT

További hírek

KALOHÍREK TV További videók

Fotók További képek

Megyei apróhirdetések

Hirdessen ingyen!

Garázshely eladó

Kalocsa | KALOCSÁN, a Zöldfa utcai garázsoknál beépíthető garázshely eladó. Tel.: 0670/4551643

Eladó lakás Kalocsán

Kalocsa | KALOCSÁN, Zrínyi lakótelepen, 2. emeleti, két szobás, gázközponti fűtéses +klímás lakás eladó. Tel.:...

Garázs kiadó

Kalocsa | KALOCSÁN, a Zöldfa utcában, szépen karban tartott, 15 nm-es, garázs kiadó. Tel.: 0670/26657577

Eladó családi ház Kalocsán

KALOCSÁN, a Deák Imre utcában, 20 éve épült, 3 szobás összkomfortos családi ház, rendezett környezetben,...

Eladó lakás Kalocsán

Kalocsa | KALOCSÁN, a Paksi közben felújított, társasházban, I. emeleti felújított, garzonlakás eladó. müa....

Családi ház eladó!

Foktő | Foktőn két külön bejáratú lakásra osztott jó állapotú családi ház egyben eladó.Kalocsai ingatlancsere...
Hirdetés feladás »

Partneroldalak

Oldal tetejére