A két csapat szerepléseiről tudni kell, hogy a Fejér megyei alakulat is csupán egyszer nyert eddig a bajnokság őszi etapjában, ám ezt éppen ellenünk tette, míg a többi hét csapattal szemben még szettet sem tudtak nyerni a fehérvári lányok. Így a KSE előtt felcsillant az első győzelem reménye, mivel már éppen itt volt az ideje, hogy nyolc nyeretlen forduló után végre learassák az első babérokat Sztupovszki Anették.
Nos, az első „ütésváltások” után rögtön kiderült, hogy egy nálunk is kategóriával gyengébb együttessel állunk szemben, akiket szűk egyórai játékidő után simán le is győztünk. A látottak alapján nehezen érthető, hogy ez a Fejér megyei „tinédzser”csapat, hogy tudott bennünket korábban legyőzni 3:0 arányban?!
Kalocsai SE – Máv Előre SC 3:0 (11, 12, 13)
Vezette: Horváth, Román
Kalocsai SE: Dabis Á., Vörös V., Jánosi N., Szele A., Sztupovszki A., Zsinka V. Csere: Szőgyi D., Szigeti A., Kovács P., Bensics B., Pajsán K., Vén A.
Edző: Kováts Ágnes
Az eredmény alakulása, 1. játszma: 6:0, 18:8, 23:8. 2. játszma: 3:3, 15:5, 20:8. 3. játszma: 13:3, 18:8, 23:13.
December 11-én, vasárnap az NB II. Nyugati csoport alapszakaszának visszavágó találkozójára a régi vetélytárs székesfehérvári MÁV Előre női röplabdacsapata látogatott hozzánk, mely gárdával szemben az október 15-i „odavágón” 3:0 arányban maradtak alul a Kováts Ágnes edzette mieink.
További hírek
Megyei apróhirdetések
Hirdessen ingyen!
